O nas

Sklep eLearningowo.pl jest marką firmy „Dom Szkoleń i Doradztwa” . Naszą strategią jest oferowanie najbardziej efektywnych szkoleń za jak najrozsądniejszą cenę. Nigdy nie osiadamy na laurach: mimo że zaufało nam  wielu klientów, stale się doskonalimy. Łączymy doświadczenie z ciągłym poszukiwaniem wartości dla klientów.

Starannie dobieramy zespół. Nasi trenerzy to praktycy, z wieloletnim doświadczeniem nie tylko w prowadzeniu zajęć, ale również w zawodowej działalności. Teoretyczne wywody ograniczamy do minimum: o wiele cenniejsze i skuteczniejsze jest omawianie realnych przykładów i rozwiązywanie case study. W sposób przystępny, jasnym i zrozumiałym językiem uczymy praktycznych, użytecznych w biznesie zagadnień, które potem można wykorzystywać w codziennej pracy.

Biznes rozumiemy szerzej, niż tylko jako zarabianie pieniędzy. Uczymy zachowań, umiejętności, kształtujemy postawy pracowników, wzmacniamy lojalność wobec pracodawcy.

Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i możliwości. Szukamy nowych dróg i korzystamy z tych sprawdzonych. Połączenie metod klasycznych z innowacyjnymi przynosi doskonały efekt - nie tylko w obszarze szkoleń, ale również w kwestii konkurencyjności cen.

Szkolenia e-learnigowe to nowoczesna metoda nauki powstała w oparciu o rzetelną wiedzę i innowacyjne rozwiązania informatyczne. Dzięki kreatywnej formule oraz solidnym podstawom merytorycznym szkolenia te skutecznie pomagają zdobywać potrzebną wiedzę. Posiadamy certyfikację Ministerstwa Infrastruktury na te szkolenia w ramach obowiązkowego kształcenia się osób posiadających licencję i działających w branży nieruchomości. Z sukcesem przeszkoliliśmy tą metodą ponad 100 osób z tej branży.

Nie boimy się weryfikacji i służymy radą – zapraszamy do kontaktu.

 


Strona głównaStrona główna

eBiuletyn-Newsletter

Koszyk  

jest pusty
x