( ! ) Notice: Constant _PS_DEBUG_SQL_ already defined in /var/www/elearningowo.pl/config/config.inc.php on line 8
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0002245616{main}( )../cms.php:0
20.0005274144include( '/var/www/elearningowo.pl/config/config.inc.php' )../cms.php:3
30.0005274864define ( )../config.inc.php:8

( ! ) Notice: Undefined variable: addstuff_code in /var/www/elearningowo.pl/modules/addstuff/addstuff.php on line 147
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0002245616{main}( )../cms.php:0
20.05474377352include( '/var/www/elearningowo.pl/header.php' )../cms.php:16
30.05644584536Module::hookExec( )../header.php:14
40.14116100992call_user_func:{/var/www/elearningowo.pl/classes/Module.php:419} ( )../Module.php:419
50.14116101056AddStuff->hookLeftColumn( )../Module.php:419
60.14116101272AddStuff->hookRightColumn( )../addstuff.php:160
Polityka prywatności - eLearningowo.pl

Polityka prywatności

 

Właścicielem i administratorem serwisu eLearningowo.pl jest firma: Dom Szkoleń i Doradztwa Aleksandra Mykowska, ul. Jana Tarnowskiego 6/1-2, 30-528 Kraków, NIP: 679-248-31-28, REGON: 351624540, wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa pod numerem  37763/99.

Firma Dom Szkoleń i Doradztwa zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta Domu Szkoleń i Doradztwa i użytkownika serwisów obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: firma Dom Szkoleń i Doradztwa nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów i kursów.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez Dom Szkoleń i Doradztwa.

Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z naszej bazy.

 

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu należącego do Domu Szkoleń i Doradztwa możesz zostać poproszony o podanie wybranych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane te to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień prosimy o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Nieuzupełnienie wymaganych danych spowoduje brak funkcjonowania czynności, którą te dane dotyczyły.

 

Subskrypcja bezpłatnych newsletterów.

Prenumerata bezpłatnych newsletterów w serwisie i na platformie wymaga podania w formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej poszczególnych newsletterów. Adres e-mail jest niezbędny, aby można było Ci wysłać Newsletter, imię pozwala nam zwracać się do Ciebie po imieniu.

 

Kupno dostępu do kursu e-learningowego.

Kupno dostępu do kursu e-learningowego oferowanego przez Domu Szkoleń i Doradztwa wymaga podania w odpowiednim formularzu bardziej szczegółowych danych adresowych. Pola obowiązkowe do wypełnienia są oznaczone. 

W przypadku płatności za pomocą karty kredytowej, w tym PayPal oraz automatycznych przelewów obsługę klienta przejmuje profesjonalny system Przelewy24.pl. W tym przypadku tylko system Przelewy24.pl jest odpowiedzialny za dane podane w jego formularzach. Formularze Przelewów24.pl znajdują się na jego serwerze i są szyfrowane odpowiednimi, bezpiecznymi technologiami. Firma DialCom24 sp. z o.o., właściciel systemu Przelewy24.pl zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług, zgodnie z normami międzynarodowych organizacji płatniczych Visa, MasterCard oraz American Express.

 

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości firma Dom Szkoleń i Doradztwa rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jej serwisów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.)

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych firmy Dom Szkoleń i Doradztwa.

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na e-mail: kontakt@nieruchomoscidoskonalenie.pl

Wyłączenie Odpowiedzialności

Stworzyliśmy kursy dostępne w niniejszym serwisie, aby umożliwić doskonalenie kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości. Mimo, że materiał dydaktyczne, ćwiczenia oraz testy zostały przygotowane zgodnie z najlepszymi praktykami w zakresie nauki języka i e-learningu muszą być skuteczne dla wszystkich w równym stopniu i zależą również od systematycznej pracy własnej. Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z naszą własną.

Administrator danych osobowych:

Dom Szkoleń i Doradztwa

Kontakt:

ul. Jana Tarnowskiego 6/ 1-2

30-528 Kraków

tel. /fax (012) 656 57 12

e-mail: kontakt@nieruchomoscidoskonalenie.pl


Strona głównaStrona główna

eBiuletyn-Newsletter

Koszyk  

jest pusty
x