Spotkanie firmowe

Spotkanie firmowe

Zebrania firmowe stanowią nieodzowny element codziennego funkcjonowania każdej organizacji. Co jednak zrobić, by narady i sesje były efektywne, a uczestnicy zaangażowani i zadowoleni z ich formy i przebiegu? Szkolenie to dostarcza konkretnych metod przygotowania i prowadzenia spotkań firmowych, przekazuje cenne wskazówki dla prowadzącego zebranie, ułatwia zrozumieć zachowania uczestników spotkań i prezentuje sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych na zebraniu.

Więcej szczegółów


260,00 zł brutto

Moduł: "Spotkanie firmowe" składa się z 4 lekcji na temat:

- Metodyki burzy mózgów, najczęstszych błędów komunikacyjnych w grupie oraz 

konstruktywnej krytyki.

- Przygotowania i przeprowadzania spotkania firmowego w tym: cele spotkań, przygotowanie spotkania, powiadamiania uczestników i organizacji sali oraz zarządzania czasem na spotkaniu.

- Dowiesz się jakie są podstawowe potrzeby uczestników zebrania, jakie są sytuacje trudne podczas prowadzenia spotkań i jak sobie z nimi radzić.

Autorzy:  Aleksandra Gruszka - Gosiewska, Aleksandra Mykowska, Magdalena Orda

 

Nasze szkolenia oparte są o praktyczne przykłady, scenki i ćwiczenia. Dzięki fabularnej konwencji oferowanych przez nas szkoleń, bazowaniu na przykładach związanych z codzienną praktyką i zastosowaniu atrakcyjnych ćwiczeń sprawdzających, masz szansę efektywnie przyswoić prezentowaną wiedzę. Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania ze szkolenia w dogodnym dla Ciebie czasie- platforma jest dostępna 24h przez 7 dni w tygodniu! Wyniki szkolenia są każdorazowo zapisywane na platformie, dlatego w każdej chwili możesz szkolenie przerwać i do niego wrócić, bez utraty wyników swojej pracy.

 

Metodyki burzy mózgów, najczęstszych błędów komunikacyjnych w grupie oraz 

konstruktywnej krytyki.

Przygotowania i przeprowadzania spotkania firmowego w tym: 

cele spotkań, przygotowanie spotkania, powiadamiania uczestników i organizacji sali oraz zarządzania czasem na spotkaniu.

Dowiesz się jakie są podstawowe potrzeby uczestników zebrania, jakie są sytuacje trudne podczas prowadzenia spotkań i jak sobie z nimi radzić.

Autorzy:  Aleksandra Gruszka - Gosiewska, Aleksandra Mykowska, Magdalena Orda

 

 

 

 

 

 

 

eBiuletyn-Newsletter

Koszyk  

jest pusty
x