Ja wygrywam, Ty przegrywasz- czy warto tak negocjować?

Ja wygrywam, Ty przegrywasz- czy warto tak negocjować?

Wiele osób postrzega negocjacje jako walkę i targowanie się o korzyści oraz wykorzystywanie drugiej strony. Czy warto tak negocjować? Poznaj konsekwencje takiego postępowania i zastanów się czy nie stosujesz nadmiernie takiego stylu. Szkolenie wprowadzi Cię także w zagadnienie strategii win- win.

Więcej szczegółów


70,00 zł brutto

Moduł: „Ja wygrywam, Ty przegrywasz – czy warto tak negocjować?”

obejmuje takie zagadnienia jak:

  • zapoznanie z dokładną charakterystyką jednej z najczęściej stosowanych strategii negocjacyjnych:  twardą  strategią negocjacyjną

-prezentacja przebiegu prowadzenia negocjacji przez twardego negocjatora ze wskazaniem na typowe zachowania przez niego przejawiane

-pokazanie konsekwencji  stosowania strategii twardej dla przebiegu negocjacji

  • określenie sytuacji w których warto stosować twardą strategię negocjacyjną
  • wprowadzenie do strategii win-win czyli najskuteczniejszej metody negocjowania
  • prezentację taktyk stosowanych podczas prowadzenia negocjacji twardych

 

Dzięki fabularnej konwencji oferowanych przez nas szkoleń, przykładach związanych z codzienną praktyką i zastosowaniu atrakcyjnych ćwiczeń sprawdzających, masz szansę efektywnie przyswoić prezentowaną wiedzę. Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania ze szkolenia w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie - platforma jest dostępna 24h przez 7 dni w tygodniu! Wyniki szkolenia są każdorazowo zapisywane na platformie, dlatego w każdej chwili możesz szkolenie przerwać i do niego wrócić, bez utraty rezultatów swojej pracy.

Autorzy: Aleksandra Mykowska, Kamila Bracha

 

Zachęcamy Cię także do skorzystania z kolejnych szkoleń na temat negocjacji, które poszerzają tematykę prezentowaną w module: „Ja wygrywam, Ty przegrywasz – czy warto tak negocjować?”.

eBiuletyn-Newsletter

Koszyk  

jest pusty
x