Strategia win – win. Efekt i satysfakcja.

Strategia win – win. Efekt i satysfakcja.

Właściwe negocjowanie jest sztuką trudną. To nie tylko znajomość zasad i technik, ale także wybranie właściwej strategii negocjacyjnej. Ćwiczenie czyni mistrza, dlatego oferujemy Ci szkolenie, które pozwala przetestować  umiejętności w wirtualnym świecie, tak aby uniknąć błędów w rzeczywistości.

Więcej szczegółów


70,00 zł brutto

Moduł: „Strategia win – win. Efekt i satysfakcja.

obejmuje takie zagadnienia jak:

  • zapoznanie z dokładną charakterystyką najskuteczniejszą strategią negocjacyjnych opartą o zasadę „Ja wygrywam Ty wgrywasz.”

 -prezentacja przebiegu prowadzenia negocjacji zgodnie ze strategią win –win  i wskazaniem na typowe zachowania

 -pokazanie konsekwencji  stosowania strategii win –win dla przebiegu negocjacji

  • prezentację taktyk stosowanych podczas prowadzenia negocjacji win -win

 

Dzięki fabularnej konwencji oferowanych przez nas szkoleń, przykładach związanych z codzienną praktyką i zastosowaniu atrakcyjnych ćwiczeń sprawdzających, masz szansę efektywnie przyswoić prezentowaną wiedzę. Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania ze szkolenia w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie - platforma jest dostępna 24h przez 7 dni w tygodniu! Wyniki szkolenia są każdorazowo zapisywane na platformie, dlatego w każdej chwili możesz szkolenie przerwać i do niego wrócić, bez utraty rezultatów swojej pracy.

Negocjacje dla jednych stanowią problem i przykry obowiązek, dla innych wyzwanie i szansę na zyskanie kolejnych korzyści. Z myślą o jednych i drugich przygotowaliśmy kurs: „Strategia win – win. Efekt i satysfakcja”, z zakresu najefektowniejszych metod negocjowania.

Autorzy: Aleksandra Mykowska, Kamila Bracha

 

Zachęcamy Cię także do skorzystania z kolejnych szkoleń na temat negocjacji, które poszerzają tematykę prezentowaną w module: „Strategia win – win. Efekt i satysfakcja.”

eBiuletyn-Newsletter

Koszyk  

jest pusty
x