Postaw się na ich miejscu a wygrasz negocjacje.

Postaw się na ich miejscu a wygrasz negocjacje.

Gdyby zadać sobie pytanie, jak zazwyczaj prowadzimy negocjacje, tak by ich wynik był po naszej myśli, wielu z nas nie potrafiłoby udzielić odpowiedzi na to pytanie. Zazwyczaj negocjacje przeprowadzamy je intuicyjnie, nie zawsze świadomie kontrolując ich przebieg. Szkolenie „Postaw się na ich miejscu a wygrasz negocjacje” czyli znajdź możliwości dające korzyści obu stronom” to technika pozwalają przekraczać skupianie się na swoich interesach, pomagająca znaleźć pozytywne rozwiązanie negocjacji.

Więcej szczegółów


150,00 zł brutto

Moduł: „Postaw się na ich miejscu a wygrasz negocjacje” składa się z 2 lekcji na temat:

  • Zasady skutecznego negocjowania zgodnie ze strategią win-win, wg Modelu Harwardzkiego
  • Jakie zachowania i wypowiedzi prowadzą do impasu w negocjacjach.
  • Jakie przekonania są barierami w szukaniu pomyślnego rozwiązania negocjacji.
  • Dlaczego szukanie rozwiązań, które są korzystne dla każdej ze stron negocjacji pomaga odnieść negocjacyjny sukces .
  • Praktyczne sposoby szukania rozwiązań korzystnych dla obu stron, które pomagają uzyskać pożądany rezultat negocjacji.

 

Szukanie rozwiązań, które będą spełniały oczekiwania każdego negocjatora na pierwszy rzut oka może się wydawać zabiegiem niewykonalnym. Oferowany przez nas moduł udowadnia, że tak nie jest i prezentuje praktyczne metody tworzenia rozwiązań, które zadowolą każdego z negocjatorów.

Dzięki fabularnej konwencji oferowanych przez nas szkoleń, bazowaniu na przykładach związanych z codzienną praktyką i zastosowaniu atrakcyjnych ćwiczeń sprawdzających, masz szansę efektywnie przyswoić prezentowaną wiedzę. Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania ze szkolenia w dogodnym dla Ciebie czasie- platforma jest dostępna 24h przez 7 dni w tygodniu! Wyniki szkolenia są każdorazowo zapisywane na platformie, dlatego w każdej chwili możesz szkolenie przerwać i do niego wrócić, bez utraty wyników swojej pracy.

Autorzy: Aleksandra Mykowska, Kamila Bracha

 

Zachęcamy Cię także do skorzystania z kolejnych szkoleń na temat negocjowania, które poszerzają tematykę prezentowaną w module: „Postaw się na ich miejscu a wygrasz negocjacje”.

eBiuletyn-Newsletter

Koszyk  

jest pusty
x