Obiektywne kryteria- Twój sojusznik w negocjacjach.

Obiektywne kryteria- Twój sojusznik w negocjacjach.

Na pomyślny przebieg negocjacji składa się wiele czynników.  Dobra argumentacja własnego stanowiska jest niewątpliwie jednym z nich. Odwoływanie się do obiektywnych kryteriów usprawnia przebieg negocjacji, chroni przed presją wywieraną przez druga stronę i ułatwia obronę własnych interesów. Choć wydaje się strategią oczywistą, nie zawsze jest stosowana. W prosty sposób może rozsądzić sporną kwestię, uprościć negocjacje jak i zapobiec manipulacjom. Szkolenie: „Obiektywne kryteria- Twój sojusznik w negocjacjach” to przegląd zagadnień, które pokazują, jak operować obiektywnymi kryteriami podczas negocjacji.

Więcej szczegółów


150,00 zł brutto

W module „Obiektywne kryteria- Twój sojusznik w negocjacjach” zawarte są 2 lekcje na poniżej wymienione tematy.

  • Zapoznasz się z jednym z podstawowych problemów, który zakłóca znalezienie rozwiązania podczas negocjacji
  • Dowiesz się czym są obiektywne kryteria i jak powinna wyglądać rzetelna argumentacja podczas negocjacji
  • Zaznajomisz się z podstawowymi korzyściami płynącymi ze stosowania obiektywnych kryteriów podczas negocjacji
  • Poznasz praktyczne rady wspomagające nakłonienie partnera negocjacyjnego do posługiwania się obiektywnymi kryteriami
  • Przećwiczysz posługiwanie się obiektywnymi kryteriami

Nie pozwól, by Twoje negocjacje  zamieniły się w bezwartościową wymianę poglądów. Odwołuj się do obiektywnych kryteriów i nakłaniaj do tego drugą stronę, a oszczędzisz swój czas i znajdziesz satysfakcjonujące rozwiązanie negocjacji. Skorzystaj ze szkolenia : „Obiektywne kryteria- Twój sojusznik w negocjacjach” i już dziś negocjuj jak profesjonalista!

 

Dzięki fabularnej konwencji oferowanych przez nas szkoleń, bazowaniu na przykładach związanych z codzienną praktyką i zastosowaniu atrakcyjnych ćwiczeń sprawdzających, masz szansę efektywnie przyswoić prezentowaną wiedzę. Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania ze szkolenia w dogodnym dla Ciebie czasie- platforma jest dostępna 24h przez 7 dni w tygodniu! Wyniki szkolenia są każdorazowo zapisywane na platformie, dlatego w każdej chwili możesz szkolenie przerwać i do niego wrócić, bez utraty wyników swojej pracy.

Autorzy: Aleksandra Mykowska, Kamila Bracha

 

Zachęcamy Cię także do skorzystania z kolejnych szkoleń na temat negocjowania, które poszerzają tematykę prezentowaną w module: „Strategia win-win cześć IV.- Obiektywne kryteria- Twój sojusznik w negocjacjach”.

eBiuletyn-Newsletter

Koszyk  

jest pusty
x