BATNA- Twój pewniak w negocjacjach.

BATNA- Twój pewniak w negocjacjach.

Negocjacje zazwyczaj toczą się w sprawie kwestii, które mają dla nas duże znaczenie. Podczas rozmów, w których stawka jest wysoka, łatwo się zagubić i przystać na warunki, które są niekorzystne.

Szkolenie: „BATNA- Twój pewniak w negocjacjach” w rzetelny sposób pokazuje jak profesjonalnie przygotować się do negocjacji, by odnieść w nich jak największy sukces i jak osiągnąć upragniony rezultat nie poddając się jednocześnie presji drugiej strony. BATNA to też sposób na zwiększenie swoje pozycji  w negocjacjach i… resztę można dowiedzieć się ze szkolenia.

Więcej szczegółów


150,00 zł brutto

W module „Obiektyw BATNA- Twój pewniak w negocjacjach” zawarte są 2 lekcje na poniżej wymienione tematy.

  • Czym jest BATNA (Best Alternative to a Negociated Agreement).
  • Omówienie roli alternatywnych ofert wobec negocjowanego porozumienia.
  • Wskazanie, dlaczego BATNA zwiększa przewagę w negocjacjach.
  • Dokładne instrukcje dotyczące tworzenia swojej BATNA.
  • Wskazówki jak porównywać oferty i ustalać kryteria ich wyboru, aby wybrać tę najbardziej atrakcyjną.
  • Rola oceny wagowej w porównywaniu ofert.

 

Siła i pewność podczas negocjacji, wartościowa argumentacja, to tylko kilka spośród korzyści, które niesie BATNA. Nie zwlekaj, i dowiedz się dlaczego jest uważana za nieocenioną pomoc i przysłowiowego asa w rękawie  przez wielu profesjonalnych negocjatorów. Jeszcze dziś zainwestuj w szkolenie: „BATNA- Twój pewniak w negocjacjach.”

 

Dzięki fabularnej konwencji oferowanych przez nas szkoleń, bazowaniu na przykładach związanych z codzienną praktyką i zastosowaniu atrakcyjnych ćwiczeń sprawdzających, masz szansę efektywnie przyswoić prezentowaną wiedzę. Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania ze szkolenia w dogodnym dla Ciebie czasie- platforma jest dostępna 24h przez 7 dni w tygodniu! Wyniki szkolenia są każdorazowo zapisywane na platformie, dlatego w każdej chwili możesz szkolenie przerwać i do niego wrócić, bez utraty wyników swojej pracy.

Autorzy: Aleksandra Mykowska, Kamila Bracha

 

Zachęcamy Cię także do skorzystania z kolejnych szkoleń na temat negocjowania, które poszerzają tematykę prezentowaną w module: „BATNA. Twój pewniak w negocjacjach”.

eBiuletyn-Newsletter

Koszyk  

jest pusty
x