( ! ) Notice: Constant _PS_DEBUG_SQL_ already defined in /var/www/elearningowo.pl/config/config.inc.php on line 8
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0008404320{main}( )../product.php:0
20.0010431800include( '/var/www/elearningowo.pl/config/config.inc.php' )../product.php:2
30.0010432480define ( )../config.inc.php:8

( ! ) Notice: Undefined variable: addstuff_code in /var/www/elearningowo.pl/modules/addstuff/addstuff.php on line 147
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0008404320{main}( )../product.php:0
20.03184456080include_once( '/var/www/elearningowo.pl/header.php' )../product.php:100
30.03284663104Module::hookExec( )../header.php:14
40.08796256240call_user_func:{/var/www/elearningowo.pl/classes/Module.php:419} ( )../Module.php:419
50.08806256304AddStuff->hookLeftColumn( )../Module.php:419
60.08806256520AddStuff->hookRightColumn( )../addstuff.php:160
Strategie negocjacyjne - eLearningowo.pl

Strategie negocjacyjne

Strategie negocjacyjne

„Strategie negocjacyjne”

Pakiet 3 szkoleń.

Obok nich rolę szczególną odgrywa umiejętność właściwego prowadzenia rozmów ze współpracownikami, kontrahentami czy podwładnymi, tak by osiągać powzięte cele, nie narażając się jednocześnie na pogorszenie relacji z drugą stroną.  Negocjowanie, bo o nim mowa, dla jednych stanowi problem i przykry obowiązek, dla innych wyzwanie i szansę na zyskiwanie kolejnych korzyści. Z myślą o jednych i drugich przygotowaliśmy kurs: „Strategie negocjacyjne”, który oferuje kompleksową wiedzę z zakresu najczęściej stosowanych w praktyce metod negocjowania.

 

Więcej szczegółów


180,00 zł brutto

 Pakiet szkoleń: „Strategie negocjacyjne” obejmuje 3 szkolenia  omawiające takie zagadnienie jak:

  • zapoznanie z dokładną charakterystyką stosowanych strategii negocjacyjnych:  twardą  strategią  i miękką negocjacyjną,

      -prezentacja przebiegu prowadzenia negocjacji przez twardego i miękkiego negocjatora ze wskazanim na typowe zachowania przez niego przejawiane

      -wyszczególnienie konsekwencji  stosowania strategii twardej i miękkiej dla przebiegu negocjacji

  • Omówienie  strategii win-win czyli najskuteczniejszej metody negocjowania
  • prezentacja taktyk negocjacyjnych stosowanych podczas prowadzenia negocjacji

 

 Właściwe negocjowanie jest sztuką trudną. To nie tylko znajomość zasad i technik, ale także umiejętność przewidzenia zachowania  partnera i kontrolowania własnych reakcji. Wychodzimy z założenia, że ćwiczenie czyni mistrza, dlatego oferujemy Ci szkolenie „Strategie negocjacyjne” , które pozwala przetestować swoje umiejętności w wirtualnym świecie, tak by uniknąć stosowania  błędów w rzeczywistości.

 

Szkolenia e-learningowe to prosty sposób na nauczenie się panowania nad przebiegiem negocjacji i umiejętnego kierowana negocjacjami, tak by zakończył się dla nas pomyślnie.

Szkolenia oparte są praktyczne przykłady, scenki i ćwiczenia. W każdym module omawiane są konsekwencje stosowania strategii lub taktyk negocjacyjnych. Nie wychodząc z domu możesz rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę z zakresu negocjowania.

 

Dzięki fabularnej konwencji oferowanych przez nas szkoleń, bazowaniu na przykładach związanych z codzienną praktyką i zastosowaniu atrakcyjnych ćwiczeń sprawdzających, masz szansę efektywnie przyswoić prezentowaną wiedzę. Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania ze szkolenia w dogodnym dla Ciebie czasie- platforma jest dostępna 24h przez 7 dni w tygodniu! Wyniki szkolenia są każdorazowo zapisywane na platformie, dlatego w każdej chwili możesz szkolenie przerwać i do niego wrócić, bez utraty wyników swojej pracy.

 

Zachęcamy Cię także do skorzystania z kolejnych szkoleń na temat negocjowania, które poszerzają tematykę prezentowaną w module: „Strategie negocjacyjne”.

eBiuletyn-Newsletter

Koszyk  

jest pusty
x